Met de U-pas kun je een zwemleskaart voor het C diploma, een 11 / 26 badenkaart of een doelgroepenkaart kopen. Hiervoor kun je het hele budget inzetten. In Stichtse Vecht kunnen kinderen met een U-pas gratis de zwemdiploma’s A en B behalen. Dit gaat niet ten koste van het U-pas budget. Hiervoor kunnen zij gebruik maken van de zwemregeling.
U-pas
Met de U-pas kun je een zwemleskaart voor het C diploma, Survivallen of Snorkelen, een 11 / 26 badenkaart of een doelgroepenkaart kopen. Hiervoor kun je het hele budget inzetten. Als je in aanmerking wilt komen voor de U-Pas korting, neem dan de U-pas (voor ieder gezinslid) mee naar het zwembad.
Kinderen die buiten gemeente Stichtse Vecht wonen en hun A en B diploma willen behalen kunnen gebruik maken van het budget op de U-pas. Ook kinderen die doorgaan voor C, Survival of Snorkelen of 18 jaar en ouder zijn kunnen de U-pas gebruiken om de zwemlessen te betalen. Dit kan via het U-pasbudget.
Zwemregeling: gratis A en B diploma
In Stichtse Vecht kunnen kinderen met een U-pas gratis de zwemdiploma’s A en B behalen. Dit geldt voor kinderen tot 18 jaar en kan onder andere in ’t Kikkerfort. Hiervoor kunnen zij gebruik maken van de zwemregeling.
- Ga naar www.sportpuntstichtsevecht.nl
- Vul het formulier in
- Maak een kopie van de achterkant van je U-Pas
- Verstuur het formulier en de kopie van je U-Pas digitaal naar Sportpunt Stichtse Vecht
Als een kind nu al zwemlessen volgt dan worden deze niet met terugwerkende kracht vergoed.
Meer informatie
administratie@kikkerfort.nl
Of kom langs aan de kassa van ’t Kikkerfort.
